Нові послуги по догляду за обличчям

Новий усвідомлений підхід в довготривалій красі з космецевтичним брендом Nelly De Vuyst

Nelly De Vuyst професійна 100% organic космецевтика, сертифікована COSMOS® and Ecocert Виготовляється в Канаді з дотриманням найвищих стандартів якості Європейського Союзу, які є найбільш вимогливими в галузі космецевтики 

Це бренд космецевтичних засобів преміум-класу з багаторічною репутацією однієї з найефективніших на ринку ліній по корекції шкіри і догляду проти її старіння, сумісної з усіма медичними естетичними методами. 

 

 В TOUCH Day Spa представлено три лінійки бренду Nelly De Vuyst

BioMedical - медична лінія лікування усіх стадій акне та профілактики рецидивів вугрової висипки

Медична лінія Nelly De Vuyst BioAcne - розроблено спеціально для жирної та вугрової шкіри без вмісту агресивних хімічних елементів. Дія активних інгредієнтів препаратів направлена на запобігання рецидиву симптомів акне, а також лікування папул, пустул, надлишку себума, вугрових висипань, шрамів від вугрової висипки. Активна боротьба з ознаками старіння та пігментацією шкіри.

BioOrganic - лінія професійних препаратів анти-ейдж

Використання послуг на основі Nelly De Vuyst BioTense - ORGANIC дозволяє зменшити ознаки старіння, завдяки стимулюванню виробленого власного колагену та еластану. Догляд розроблений для всіх типів шкіри, у тому числі й найбільш чутливої.

Колекція BioFemme - лінія щоденної жіночої гігієни

Позиції з лінії інтимної жіночої гігієни, призначені для турботи про здоров'я і красу представниць ніжної і прекрасної статі. Засоби лінії Nelly De Vuyst® BIOFemme підійдуть для: - щоденного догляду - догляду після депіляції - підвищення пружності і омолодження шкіри - профілактики інфекцій та вирівнювання ph балансу Головне завдання - зміцнення балансу мікрофлори інтимних зон і максимальна турбота. Наші майстри допоможуть підібрати комплекс засобів у відповідність з вашими побажаннями.

 Послуги на косметиці Nelly De Vust

ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ

Зручний час:

Дата: